
Драбина універсальна - LZ2110 (2х10) (WERK)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Размеры | |
| Вага | 9.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота драбини | 282 см м |
| Висота сходів | 480 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 282 см |
| Габаритна товщина сходів | 17 см |
| Країна походження | Китай |
| Кількість секцій | 2 |
| Кількість щаблів | 10 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип драбини | Універсальна |
| Ширина опори | 84 см |
| Штрих код | 6900111111173 |
- Ціна: 5 819 ₴

