
Мотопомпа - FP20C (36м3/г) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 22 кг |
| Характеристики приводу | |
| Об'єм паливного бака | 3.3 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Вода | Чиста |
| Габарити | (ДхШхВ) : 520х380х405 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Датчик рівня олії |
| Діаметр отвору патрубка | 50 мм |
| Країна походження | Китай |
| Натиск | 26 м |
| Об'єм двигуна | 163 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Потужність | 4050 Вт/5.5 к. |
| Продуктивність | 36 куб.м/год (600 л/хв) л/год |
| Тактність двигуна | Чотирьохтактний |
| Тип живлення | Бензин |
| Штрих код | 6980262626269 |
- Ціна: 7 288 ₴

