
Драбина трасформер - 4х4 (МЕТАЛ)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технолог |
| Матеріал | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 380 см |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна походження | Україна |
| Кількість секцій | 4 |
| Кількість щаблів | 4 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Тип драбини | Шарнірна |
| Штрих код | 48200444440 |
- Ціна: 4 588 ₴

