
Мотопомпа - FP10 (8м3/г) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 7 кг |
| Характеристики приводу | |
| Об'єм паливного бака | 0.7 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Вода | Чиста |
| Габарити | 375х290х375 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр отвору патрубка | 25 мм |
| Країна походження | Китай |
| Натиск | 30 м |
| Об'єм двигуна | 40.7 куб.см |
| Потужність | 1470 Вт / 2 л.с |
| Продуктивність | 8.1 куб.м/година (135 л/хв) л/год |
| Тактність двигуна | Двотактний |
| Тип живлення | Бензин |
| Штрих код | 6903005000546 |
- Ціна: 5 363 ₴

