
Квадроцикл акумуляторний FORTE ATV800NE сіро-бірюзовий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Колір | Синій |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Розміри | |
| Вага | 52 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 36В/12Аг |
| Висота | 810 мм м |
| Висота, мм | 810 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина: | 1190 мм м |
| Довжина, мм | 1190 мм |
| Задня підвіска | залежна, пружинний амортизатор |
| Заднє гальмо | дискові |
| Задні шини | 13x5.00-6 |
| Комплектація | • Квадроцикл• Зарядний пристрій• Інструкція |
| Країна походження | Китай |
| Максимальна вантажність | 65 кг |
| Передня підвіска | незалежна важільна з амортизатором |
| Переднє гальмо | дискові |
| Передні шини | 4.10-6 |
| Потужність | 800 Вт |
| Рама | Трубчастий каркас |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Ширина, мм | 690 мм |
- Ціна: 22 266 ₴

