
Драбина шарнірна - LC3416 (4х4) (WERK)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Размеры | |
| Вага | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до платформи драбини | 2,26 м |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 1,18 м |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна походження | Китай |
| Кількість секцій | 4 |
| Кількість щаблів | 16 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Робоча висота | 462 см |
| Тип драбини | Шарнірна |
| Ширина опори | 80 см |
| Штрих код | 2000963175515 |
- Ціна: 6 455 ₴

