
Свердло SDS-Plus — 22х600 мм (WERK)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Загальна довжина | 600 мм |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 22 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Довжина, мм | 690 |
| Діаметр бура | 22 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал обробки | бетон |
| Опис характеристики | цегла, камінь |
| Робоча довжина | 540 мм |
| Ширина, мм | 46 |
| Штрих код | 6914466102434 |
- Ціна: 1 103 ₴

