
Фен будівельний - HG 2000-2V (2000Вт, 60,350,550С) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 0.85 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Захисний кожух | Немає |
| Кейс у комплекті | Немає |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Фен технічний- Універсальні насадки - 4 шт. - Валіза- Інструкція - Гарантійний талон |
| Кількість режимів подачі повітря | 3 |
| Макс. температура | 600 °C |
| Потужність | 2000 Вт |
| Потік повітря, л/хв | 300/500/500 л/хв |
| ЖК дисплей | Немає |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902012020028 |
| Мін. температура | 60°C |
- Ціна: 1 368 ₴

