
Трицикл акумуляторний S1 червоний (60V/20A) + 5 акумуляторів 12V/20A
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Колір | Червоний |
| Размеры | |
| Вага | 150 кг |
| Висота | 1040 мм |
| Довжина | 1620 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 48 В/12 Аг |
| Висота, мм | 1040 мм |
| Гальма задні | Дискові |
| Гальма передні | Дискові |
| Дистанція пробігу на одному заряді | 60 км |
| Довжина, мм | 1620 мм |
| Задня підвіска | 2 амортизатори з пружинами |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальна вантажність | 150 кг |
| Номінальна кількість циклів зарядки | 700-800 |
| Номінальна потужність двигуна | 600 Вт |
| Передня підвіска | Не регульована амортизаційна вилка |
| Рама | Трубчастий каркас |
| Розміщення акумулятора | На рамі |
| Розміщення двигуна | Заднє |
| Тип акумулятора | Тяговий свинцево-кислотний |
| Тип двигуна | Електричний безщітковий |
| Тип шин | Передня : 3.00-8, Задня : 3.00-8 |
| Час до повного заряду | 8 років |
| Ширина, мм | 740 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
- Ціна: 47 132 ₴

