
Пила торцювальна - MS-255 SL (2.0кВт, 255мм) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр диска | 255 мм мм |
| Клас інструменту | Напівпрофесійний |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 5000 об/хв |
| Наявність лазера | Да |
| Особливості | В наявності |
| Потужність | 2000 Вт |
| Тип | Пила торцювальна |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902018202558 |
- Ціна: 10 888 ₴

