
Насос вібраційний - VM70 (320Вт, 1080л/г) (WERK)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 3.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насосу | Занурювальний |
| Висота підіймання | 70 м |
| Гарантія | 1 місяць |
| Глибина занурення | 3 м |
| Довжина мережевого кабелю | 10 м |
| Комплектація | - насос - захисне кільце - хомут - шнур живлення - інструкція з експлуатації - гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 320 Вт |
| Продуктивність | 18 л/хв л/год |
| Температура рідини, що перекачується | 40 °C |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип рідини, що перекачується | Чиста вода |
| Штрих код | 6906080666669 |
- Ціна: 1 343 ₴

