
Насос занурювальний - WQD12 (2000Вт, 170л/хв) (WERK)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 19 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насосу | Фекальний |
| Висота підіймання | 10 м |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина занурення | 5 м |
| Діаметр патрубків | 50 мм (2 дюйми) |
| Клас захисту | IP68 |
| Комплектація | - Занурювальний фекальний насос - Поплавковий вимикач - Кабель живлення - Інструкція з експлуатації - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Макс. розмір частин | 30 мм |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 2000 Вт |
| Продуктивність | 170 л/хв л/год |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6903322233337 |
- Ціна: 3 403 ₴

