
Диск пильний по дереву - 350х32 50 зуб. (HAISSER)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Кількість зубів | 50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид поверхні | Пиляльний |
| Висота, мм | 3 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 30 мм |
| Довжина, мм | 385 |
| Діаметр валу | 305 мм |
| Діаметр диска | 350 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Посадка | 32 мм |
| Робочий матеріал | Дерево |
| Тип біти | Сегментний |
| Тип диска | Відрізний |
| Ширина, мм | 355 |
| Штрих код | 6924466003204 |
- Ціна: 1 800 ₴

