
Дриль-шурупокрут (акум) - CDR-21ASC (21В, 2А) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А| год |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Комплектація | Шурупокрут2 акумулятораЗарядний пристрійПластикова валіза |
| Кількість оборотів | 0-350/0-1350 об/хв |
| Макс. обертаючий момент | 32 Н·м |
| Максимальний діаметр свердління дерева | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління сталі | 10 мм |
| Напруга акумулятора | 21 В |
| Регулювання крутного моменту | Да |
| Регулювання швидкості обертання | Да |
| Штрих код | 6990001236109 |
- Ціна: 3 851 ₴

