
Дриль-шурупокрут (акум) — CD-L0418 (18V) (HAISSER)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Діаметр патрона | 13 м |
| Ключові особливості | Потужний момент обертанняЗнімна металева кліпсаПластиковий безключовий патрон з однією втулкою та блокуванням шпинделя забезпечує довговічність свердлінняВбудований світлодіодний ліхтар2 режиму |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 0-400/1500 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. обертаючий момент | 40 Н·м |
| Максимальний діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління сталі | 10 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Наявність підсвічування | Да |
| Регулювання швидкості обертання | Да |
| Штрих код | 6990001243244 |
- Ціна: 1 581 ₴

