
Насос занурювальний - SP-8H (400Вт, 100л/хв) (WERK)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 4.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Поплавковий вимикач |
| Комплектація | - Насос - Три насадки діаметром 1" |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 400 Вт |
| Продуктивність | 100 л/хв л/год |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6903336333535 |
- Ціна: 1 657 ₴

