
Насос занурювальний - WQD15 (2500Вт) (WERK)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 19 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насосу | Занурювальний |
| Висота підіймання | 18 м |
| Висота, мм | 472 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина занурення | 5 м |
| Діаметр частинок | 30 мм |
| Довжина, мм | 270 |
| Діаметр патрубків | 50 мм (2 дюйми) |
| Комплектація | - Занурювальний фекальний насос - Поплавковий вимикач - Кабель живлення - Інструкція з експлуатації - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал дверцят духовки | чавун |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Потужність всмоктування, Вт | 2500 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Натиск | 12-18м |
| Опис характеристики | Вага 15.5 кг |
| Поплавець | Да |
| Потужність | 2500 Вт |
| Продуктивність | 300 л/хв л/год |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип насоса | Заглибний |
| Ширина, мм | 207 |
| Штрих код | 6900111119704 |
- Ціна: 3 851 ₴

