
Диск алмазний Segment/Turbo CONCRETE EXPERT 230x3,0x12x22,23 (HAISSER)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 12 мм |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр кола | 230 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Бетон, цегла, граніт, мармур. |
| Товщина кола | 2.8 мм |
| Умови роботи | Використання без охолодження |
| Штрих код | 6914466076520 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
- Ціна: 1 288 ₴

