
Насос занурювальний - SPD-6H (400Вт, 125л/хв) (WERK)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насосу | Занурювальний |
| Висота підіймання | 6 м |
| Висота, мм | 340 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина мережевого кабелю | 5 м |
| Довжина, мм | 160 |
| Країна походження | Китай |
| Макс. розмір частин | 35 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Потужність всмоктування, Вт | 400 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Натиск | 6м максимум |
| Опис характеристики | Вага 3.4 кг |
| Потужність | 400 Вт |
| Продуктивність | 7500 л/хв л/год |
| Тип води | Брудна |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип насоса | дренажний для брудної води |
| Ширина, мм | 220 |
| Штрих код | 6900111118431 |
- Ціна: 1 926 ₴

