
Дриль ударний - ID 1216-2 VR (1200Вт) NEW (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Джерело живлення | Мережа |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Дриль- Бічна рукоятка- Обмежувач глибини- Ключ до патрона- Картонна упаковка- Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 0 - 1000 / 0 - 3000 об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр свердління бетону | 20 мм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 40 мм |
| Макс. діаметр свердління сталі | 16 мм |
| Напруга | 220 В |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Патрон | Ключовий мм |
| Потужність | 1200 Вт |
| Регулювання швидкості обертання | Да |
| Штрих код | 6902017121621 |
- Ціна: 2 985 ₴

