
Насос фекальний - WQСD10 (2000Вт, 200л/хв) (Світязь)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Вага | 16.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насосу | Занурювальний |
| Висота підіймання | 8 м |
| Габарити | 25х20х43 см |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина занурення | 5 м |
| Довжина мережевого кабелю | 8м |
| Додатково | Ріжучий ніж. Клас захисту ізоляції : IPX8 |
| Діаметр патрубків | 50 мм (2 дюйми) |
| Клас захисту | Е |
| Країна походження | Китай |
| Макс. розмір частин | 2-5 мм |
| Макс. температура рідини, що перекачується | 35°C |
| Матеріал виготовлення | Чавун |
| Напруга | 220 Вт |
| Потужність | 2000 Вт |
| Продуктивність | 200 л/хв л/год |
| Тип води | Брудна |
| Тип живлення | Мережа |
- Ціна: 4 836 ₴

