
Обприскувач акумуляторний - KF-16 (8АН/12V, 2-4бар, 16л) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Размеры | |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота | 515 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 515 мм |
| Дальність розпилення | До 12 м |
| Довжина розпилювальної трубки | 65-110см см |
| Довжина, мм | 380 мм |
| Комплектація | • обприскувач FORTE KF-16• зарядний пристрій• телескопічна трубка з нержавіючої сталі• розпилювальні сопла - 5 шт• ущільнювальні гумки• картонна упаковка• інструкція |
| Об'єм бака | 16 л |
| Спосіб перенесення | Ранковий |
| Тип насоса | Діафрагмовий |
| Тип обприскувача | Акумуляторний |
| Тиск | 2-5 Bar |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки хв |
| Ширина, мм | 200 мм |
- Ціна: 1 540 ₴

