
Перфоратор прямий - RH-26 (26 мм 1000W) (HAISSER)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використовуваний тип хвостовика | SDS-plus |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Енергія удапу | 3 Дж |
| Клас інструменту | Професійний |
| Комплектація | • Перфоратор.• Бури 6/8/10х145 мм.• Зубило піка 245 мм.• Зубило плоске 13х245 мм.• Тканинна серветка 20х40 см.• Змащення.• Пластиковий кейс.• Інструкція.• Гарантія. |
| Кількість ударів | 0-4850 уд/хв |
| Макс. діаметр свердління бетону | 26 мм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 32 мм |
| Макс. діаметр свердління сталі | 13 мм |
| Наявність віброзахисту | Да |
| Оберті холостого ходу | 0-1150 об/хв |
| Потужність | 1000 Вт |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
- Ціна: 3 241 ₴

