
Електролобзик - JS 900 AQVP (900Вт, 2.2кг) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Размеры | |
| Вага | 2.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Лобзик,- Патрубок для відведення пилу,- Пилка - 1шт.,- Шестигранний ключ,- Інструкція із застосування з гарантійним талоном |
| Країна походження | Китай |
| Макс. глибина різання (алюміній) | 20 мм |
| Макс. глибина різання (дерево) | 80 мм |
| Макс. глибина різання (сталь) | 10 мм |
| Маятниковий хід | Да |
| Потужність | 900 Вт |
| Похилий розпіл | 45° |
| Регулювання частоти ходу | Да |
| Тип живлення | Мережа |
| Частота ходу | 500 - 3000 об/хв |
| Штрих код | 6902012090007 |
- Ціна: 2 129 ₴

