
Пила дискова (циркулярна) — CS 200 TS (1800 Вт, 200 мм) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 7.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина пропила під 45 град. | 44 мм |
| Глибина пропила під 90 град. | 65 мм |
| Діаметр диска | 200 мм мм |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Пила дискова- Пильний диск- Напрямна лінійка- Гайковий ключ- Шестигранний ключ- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 5500 об/хв |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Потужність | 1800 Вт |
| Тип | Пила дискова |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902013020010 |
- Ціна: 4 679 ₴

