
Обприскувач акумуляторний - CL-16A (8АН/12V, 2-4бар, 16л) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Об'єм бака | 16 л |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8 А·год |
| Акумулятор | 8 AH / 12 V |
| Вага | 6.5 кг кг |
| Висота, мм | 185 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Дальність розпилення | До 12 м |
| Довжина розпилювальної трубки | 65-110 см см |
| Довжина, мм | 360 |
| Комплектація | • Обприскувач з розпилювальною трубкою• Три знімні розпилювальні сопла• Мірний стакан• Зарядний пристрій |
| Країна походження | Китай |
| Максимальна температура рідини | 35 °С |
| Максимальний тиск | 4 Bar |
| Матеріал вудки | Нержавіюча сталь |
| Наявність помпи | Да |
| Об'єм баку | 16 л |
| Робочий тиск | 2 Bar атм |
| Спосіб перенесення | Ранковий |
| Тип насоса | Діафрагмовий |
| Тип обприскувача | Акумуляторний |
| Тривалість роботи без підзарядки | 4 роки |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки хв |
| Ширина, мм | 510 |
| Штрих код | 6912013165024 |
- Ціна: 1 571 ₴

