
Рубанок електричний - P 3-110 TP (1200Вт, 0-3.5мм) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Да |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина стругання | 3.5 мм |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Рубанок електричний- Прямолінійний обмежувач різу- Комплект кріплень для прямолінійного обмежувача різу (скоба, гвинт, кулькова гайка)- Гайковий ключ- Мішок для пилу- Упор для кріплення в перевернутому положенні- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напруга мережі | 220 В |
| Потужність | 1200 Вт |
| Тип живлення | Мережа |
| Швидкість обертання барабана | 15000 об/хв |
| Ширина стругання | 110 мм |
| Штрих код | 6902013031108 |
- Ціна: 4 964 ₴

