
Рубанок електричний - P 3-82 TP (1000Вт, 0-3мм) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 3.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина стругання | 15 мм |
| Додатково | Товщина стружки : 0 – 3 мм |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Рубанок- Гайковий ключ- Мішок для пилу- Прямолінійний обмежувач різу- Упор для кріплення в перевернутому положенні- Комплект кріплення для прямолінійного обмежувача (скоба - 1 шт., Гвинт - 1 шт., Барашкова гайка - 1 шт)- Інструкція- |
| Країна походження | Китай |
| Напруга мережі | 220 В |
| Потужність | 1000 Вт |
| Тип живлення | Мережа |
| Швидкість обертання барабана | 16000 об/хв |
| Ширина стругання | 82 мм |
| Штрих код | 6902017038202 |
- Ціна: 3 148 ₴

