
Обприскувач акумуляторний - CL-12A (8АН/12V, 2-4бар, 12л) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Об'єм бака | 12 л |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8 А·год |
| Акумулятор | 8 AH / 12 V |
| Вага | 6.5 кг кг |
| Висота, мм | 185 |
| Габарити | 380х200х515 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Дальність розпилення | До 12 м |
| Довжина розпилювальної трубки | 65-110 см см |
| Довжина, мм | 360 |
| Комплектація | • Обприскувач• 4 сопла насадки• Зарядний пристрій• Інструкція• Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Максимальна температура рідини | 35 °С |
| Максимальний тиск | 4 Bar |
| Матеріал бака | Пластик |
| Матеріал вудки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Наявність помпи | Да |
| Об'єм баку | 12 л |
| Регулювання витрати рідини | Да |
| Робочий тиск | 2 Bar атм |
| Спосіб перенесення | Ранковий |
| Тип насоса | Діафрагмовий |
| Тип обприскувача | Акумуляторний |
| Тривалість роботи без підзарядки | 4 роки |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки хв |
| Ширина, мм | 510 |
| Штрих код | 6912013125028 |
- Ціна: 1 463 ₴

