
Газонокосарка Бензинова - АЕРАТОР TS-40S (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність резервуару | 45 л |
| Інструмент | Аератор |
| Висота, мм | 640 |
| Габарити | 665 х 640 х 570 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина оброблення | 0-15 мм |
| Глибина проникнення | 15 мм |
| Довжина, мм | 665 |
| Додатково | Аератор-скарифікатор 2 в 1Ручка для транспортуванняРегулювання висотиМ'яке оздоблення кермаДвигун Euro V |
| Країна походження | Китай |
| Кількість ножів | 18 ножів або 24 пружини (два ролики в наборі) |
| Потужність | 7 к.с. |
| Регулювання глибини | Да |
| Робочий об'єм | 212 cм3 |
| Тип живлення | Бензин |
| Травозбірник | 45 л |
| Ширина оброблення | 400 мм мм |
| Ширина, мм | 570 |
| Штрих код | 6906524925710 |
- Ціна: 21 871 ₴

