
Фарбопульт — SG-7065 (650 Вт, 2,5 мм) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Размеры | |
| Вага | 1 кг |
| Параметры сети | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Діаметр сопла | 2.5 мм |
| Комплектація | фарбопульт,склянка для вимірювання в'язкості,голка для прочистки сопла,Щітка для чищення, |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал контейнера | Пластик |
| Об'єм бака | 800 мл |
| Потужність | 650 Вт |
| Штрих код | 6922021187970 |
- Ціна: 2 032 ₴

