
Шліфмашина кутова - AGCS1001 2 в 1 (1000Вт, 125мм, 12") (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Діаметр шліфувального диска 115/125 мм |
| Комплектація | Кутова шліфувальна машиназахисний кожухКорпус ланцюгової пилкиДопоміжна рукояткаШестигранний ключ 2штфланцевий Ключзахисний кожухшинацепькейс |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Особливості | 2 в 1 : Електрична ланцюгова пилка та кутова шліфувальна машинаДля фіксації ланцюга, додаткової рукоятки та захисного кожуха використовується Фланцевий ключ і Шестигранний ключ. |
| Потужність | 1000 Вт |
| Тип | Електропила |
| Тип живлення | Мережа |
| Характеристики ланцюга | Кількість ланок ланцюга : 45Довжина шини : 12' дюймів |
| Число оборотів холостого ходу | 12000 об/хв |
| Штрих код | 6922021082275 |
- Ціна: 2 526 ₴

