
Газонокосарка Електрична - EM-6123A (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,6 кг кг |
| Висота скошування | 25 - 65 мм мм |
| Висота, мм | 440 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина, мм | 660 |
| Додатково | Асинхронний двигун Великі колеса 6""/8"" Прямий привід |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Газонокосарка- Інструкція- Гарантійний талон |
| Конструкція | Несамохідна |
| Країна походження | Китай |
| Кількість рівнів висоти скошування | 5 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мульчування | Немає |
| Місткість травозбірника | 50 л |
| Опис характеристики | Ширина скошування 380 мм |
| Потужність | 1700 Вт |
| Регулювання висоти стрижки | Да |
| Система стриження | Роторна |
| Тип живлення | Мережа |
| Травозбірник | 50 л |
| Ширина захоплення | 380 мм |
| Ширина, мм | 335 |
| Штрих код | 6922024261233 |
- Ціна: 6 448 ₴

