
Багатофункціональний інструмент з набором - MG 17218 (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.25 кг кг |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Діаметр патрона | 2.0 – 3.2 мм |
| Комплектація | Багатофункціональний інструментНабір насадок (218 шт.) |
| Країна походження | Китай |
| Кількість насадок | 218 |
| Кількість оборотів | 10000 - 32000 об/хв |
| Напруга мережі | 220 В |
| Потужність | 170 Вт |
| Регулювання швидкості | Да |
| Штрих код | 6902014172183 |
- Ціна: 1 999 ₴

