
Компресор - BMW-24 (WERK)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Размеры | |
| Вага | 23 кг |
| Параметры сети | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 630 х 270 х 610 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Комплектація | - Компресор- Пластикові колеса- Комплект кріплень для коліс (2 шайба, 1 шплінт)- Гумова ніжка- Комплект кріплень для ніжки (1 болт, 2 шайба, 1 гайка)- Повітряний філтр у металевому корпусі- Сапун картера пластиковий- Інструкція- Гарантійний |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 2850 об/хв |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість циліндрів / сходів | 1 |
| Обсяг ресивера | 24 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 1500 Вт |
| Продуктивність | 200 л/хв л/год |
| Розташування ресивера | Горизонтальне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип компресора | Поршневий |
| Тиск | 8 бар |
| Формфактор | Пересувний |
| Частота пружності | 50 Гц |
| Штрих код | 6902018240017 |
| Тип привода | Прямий |
- Ціна: 6 659 ₴

