
Шліфмашина кутова - GA-12S (125мм 1200W) (HAISSER)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Додатково | Посадковий діаметр диска : 22,23 мм Діаметр шпинделя : М14Довжина шпинделя : 18,5 мм Ступінь захисту : IP20 |
| Діаметр диска | 125 мм мм |
| Ключові особливості | Двигун з мідною обмоткоюВугільна щітка зовні, легко замінити вугільну щіткуВисока потужність та продуктивністьКабель 3 м з липучкоюРегулювання кол-ва обертів |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 4000-11000 |
| Напруга | 230 В/50 Гц |
| Потужність | 1200 Вт |
| Регулювання оборотів | Да |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6990001256381 |
- Ціна: 2 001 ₴

