
Електростанція бензинова (1 Ф) - FG6500E (5кВт) (ФОРТЕ)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Размеры | |
| Вага | 87.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрати палива | 0.55 л/кВт-година |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Габарити | 695x530x570 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Ключові особливості | Обмотка генератора : Мідь 100% |
| Країна походження | Китай |
| Кількість фаз | 1 (одна) |
| Масляний бак | 1.1 л |
| Наявність автоматики | Немає |
| Об'єм двигуна | 389 куб.см |
| Охолодження | Повітряне |
| Паливний бак | 25 л л |
| Ступінь захисту | IP 23 |
| Тактність двигуна | Чотирьохтактний |
| Тип | Генератори |
| Тип вихідного струму (напруги) | Змінний струм |
| Тип живлення | Бензин |
| Тип перетворення | Пряме перетворення |
| Тип старту | Ручний/Електро |
| Тривалість роботи | 11.5 рік |
| Частота | 50 Гц |
| Штрих код | 8020107216502 |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Номінальна потужність | 5 кВт Вт |
- Ціна: 31 221 ₴

