
Вібраційна шліфувальна машина - VG-30 (HAISSER)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина кабеля | VDE 2 |
| Довжина шліфповерхні | 182 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кріплення шліфувального матеріалу | липучка |
| Кількість оборотів | 6000-12000 об/хв |
| Потужність | 240 Вт |
| Система видалення пилу | Да |
| Тип | Вібраційна |
| Тип живлення | Мережа |
| Ширина шліфповерхні | 90 мм |
| Штрих код | 6990001243213 |
- Ціна: 2 031 ₴

