
Шліфмашина кутова - GA9020 (MAKITA)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вага | 5.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Да |
| Вібрація | 5.5 м/с2 |
| Габарити | 473х249х140 мм |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина кабеля | 2.5 м |
| Додатково | - Подвійна захисна ізоляція |
| Діаметр диска | 230 мм мм |
| Комплектація | - Шліфмашина кутова- Торцевий ключ- Додаткова рукоятка- Опорна шайба- Затискна гайка- Захисний кожух- Інструкція по застосуванню- Гарантійний талон |
| Країна походження | Японія |
| Кількість оборотів | 6600 об/хв |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 2200 Вт |
| Регулювання оборотів | Немає |
| Різьблення на шпинделі | M14х2 |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 0088381068130 |
- Ціна: 6 299 ₴

