
Кормоподрібнювач - МЛИН-3 (МЛИН-ОК)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Млин-ОК |
| Упаковка | |
| Вага | 23.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 415х295х750 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | 4 сита, діаметрами : 2, 3, 4, 5 мм |
| Країна походження | Китай |
| Оберти двигуна | 2800 об/хв |
| Потужність | 2500 Вт |
| Продуктивність | Переробка стьобаного корму: 65 кг/рік. Переробка кукурудзи: 100 кг/рік. Переробка зернових : 240 кг/год. л/год |
| Продукція переробки | Зерно, колиски кукурудзі, стьобаний корм |
| Штрих код | 6915588170035 |
- Ціна: 4 381 ₴

