
Драбина приставна BUDFIX 1109
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Budfix |
| Країна виробник | Україна |
| Размеры | |
| Вага | 3.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 2.52 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість щаблів | 9 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Ширина, мм | 33.5 см |
- Ціна: 2 732 ₴

