
Культиватор до мотокоси — YK-W001-26 (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | Культиватор для мотокоси |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина культивації | 100 мм |
| Країна походження | Китай |
| Сумісність | Діаметр штанги 26 мм |
| Тип культиватора | Горизонтальний |
| Ширина культивації | 300 мм |
- Ціна: 1 567 ₴

