
Пила ланцюгова бензинова - FGS41-16 (2,5кВт, 5,2кг) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 5.2 кг |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Да |
| Висота, мм | 255 |
| Гальма ланцюга | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина шини | 40 см |
| Довжина, мм | 495 |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Ланцюгова пилка - 1 шина / 1 ланцюг - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Об'єм двигуна | 41 см3 |
| Об'єм паливного бака | 0.55 л |
| Особливості | Система Easy Start, Quick StopАвтоматичне мастило ланцюгаЗахист від зворотного ударуПраймер для легкого запускуЗменшені габарити та вага |
| Паливний бак | 0,55 л л |
| Плавний запуск | Да |
| Потужність | 2500 Вт |
| Тип | Бензопила |
| Тип живлення | Бензин |
| Характеристики ланцюга | 16" — крок 3/8/товщина 1.3 мм/ 57 зубців |
| Шина | 16 ″ |
| Ширина, мм | 295 |
| Штрих код | 6906524518097 |
- Ціна: 3 600 ₴

