
Верстат для заточування ланцюга - СТЗ-3100 (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид інструменту, що обробляється | Для ланцюгів |
| Габарити | 260x185x180 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | - Кут повороту ліворуч-праворуч : 30 градусів- Клас захисту : IP21 |
| Діаметр отвору | 22 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 6300 об/хв |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Підсвітка робочої зони | Да |
| Розмір кола | 104 мм |
| Тип верстата | Заточувальний |
| Тип живлення | Мережа |
| Товщина кола | 3.2 мм |
| Штрих код | 6915588111311 |
- Ціна: 2 450 ₴

