
Склосітка - 160 г/м2 ПОМАРАНЧЕВА (WORKS)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 160 г/м2 (+/- 5%) кг |
| Довжина: | 50 м м |
| Довжина, мм | 50 м |
| Країна походження | Китай |
| Розмір осередку | 50х50 мм |
| Розривне навантаження | Щонайменше 1950 H/5 см |
| Температура застосування | Від -40 до +60°C |
| Тип сітки | Склоканина |
| Ширина, мм | 100 см |
| Штрих код | 6914466103394 |
- Ціна: 1 245 ₴

