
Газонокосарка Бензинова — S531VHY (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Боковий викид трави | Да |
| Вага | 42 кг кг |
| Висота скошування | 25-75 мм мм |
| Висота, мм | 575 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Довжина, мм | 975 |
| Задній викид трави | Да |
| Канал для промивання газонокосарки | Да |
| Мульчування | Да |
| Об'єм двигуна | 173 см. |
| Опис характеристики | Ширина скошування 4530 мм |
| Потужність | 5 к.с. |
| Продуктивність | 5 к.с. л/год |
| Травозбірник | 65 л. |
| Швидкість обертання вала | 3000 об/хв |
| Ширина захоплення | 530 мм |
| Ширина, мм | 438 |
- Ціна: 17 034 ₴

