
Драбина приставна BUDFIX 1114
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Budfix |
| Країна виробник | Україна |
| Размеры | |
| Вага | 6.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 3.9 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість щаблів | 14 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Ширина, мм | 35 см |
- Ціна: 4 542 ₴

