
Драбина приставна - 7114 (14ст, 3.98м) (ITOSS)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Размеры | |
| Вага | 6.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 398 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Словаччина |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість щаблів | 14 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип драбини | Приставна |
| Ширина опори | 40 см |
| Штрих код | 8586007324551 |
- Ціна: 6 175 ₴

