
Драбина універсальна (3 частини) - 7611 (3х11) (ITOSS)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Размеры | |
| Вага | 19.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота драбини | 512 см м |
| Висота сходів | 711 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 315 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Словаччина |
| Кількість секцій | 3 |
| Кількість щаблів | 11 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип драбини | Універсальна |
| Ширина опори | 90 см |
| Штрих код | 8586007324773 |
- Ціна: 19 165 ₴

