
PR-6007 Гусятниця 'BLACK ICE' 2в1 PEPPER (GREBLON C2) 32x21x11см, 7,5+3,2л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Колір | Чорний |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon С2 |
| Висота | 11 см м |
| Висота, мм | 11 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |
| Наявність кришки | Да |
| Отвір для випуску пари | Немає |
| Розміри | 32 * 21 * 11 см |
| Ручка | Да |
| Тип | Гусятниця |
| Штрих код | 6902021108106 |
- Ціна: 5 043 ₴

